Ч/ТСреща1X21X2П/КРП
00:00Дефенсорес де Белграно - Алдосиви Мар дел Плата3733302.103.203.601X1.290 - 2
01:00Унион Санта Фе - Баракас Сентрал4034261.853.304.5011.852 - 0
01:00Гуалберто Виляроел Сан Хосе - Сан Антонио Було Було4133261.623.805.7511.622 - 0
01:00Коритиба PR - Операрио PR3934271.953.204.2011.953 - 0
02:30Хенерал Кабайеро ХЛМ - 2 де Майо2627473.103.102.15X21.331 - 0
03:00Атлетико Тукуман - Платензе Буенос Айрес3835272.003.004.501X1.181 - 1
03:00Роял Пари Санта Крус - Индепендиенте Петролеро4132271.673.804.7511.672 - 2
03:00Ботафого SP - Гремио Новоризонтино SP1547382.752.882.80X21.400 - 1
03:00Либертад Лоха - Депортиво Куенка2727462.883.102.40X3.100 - 0
03:10Темперлей - Химнасия Мендоса3834282.103.004.001X1.221 - 3
03:30Авай SC - Гояс GO3032382.703.102.70X21.442 - 0
13:30Кимчхон Сангму - Сеул4031292.203.303.201X1.360 - 0
13:30Куанджу - Поханг Стийлърс379542.203.303.2523.250 - 1
16:00Самгурали Цхалтубо - Торпедо Кутаиси2631432.943.182.14X21.341 - 3
18:00Куресааре - Вапрус Пярну3833292.273.392.641X1.422 - 2
18:00Валмиера - ФШ Йелгава6713201.245.038.6611.244 - 0
18:30СЯК Академия - МП Микели821171.394.425.7311.390 - 0
19:00Гагра - Иберия 1999 Тбилиси2610644.313.571.6521.654 - 0
19:00Телави - Самтредия5427191.463.786.0011.460 - 0
19:00БФЦ Даугавпилс - Ауда Кекава4629253.313.282.141X1.690 - 3
19:30Алуминиум Арак - Сепахан Исфахан2737363.453.002.05X21.270 - 1
19:30Естеглал Техеран - Гол Гохар Сирджан4533221.443.866.6211.441 - 0
19:30Зоб Ахан Исфахан - Санат Нафт Абадан4431252.603.162.441X1.492 - 1
19:30Мес Рафсанджан - Естеглал Хузестан3444222.463.112.631X1.432 - 3
19:30Трактор Сази Табриз - Малаван Бандар Анзали3830321.763.094.581X1.173 - 1
19:30Фулад Хузестан Ахваз - Пейкан Техеран3334332.382.822.95X2.822 - 2
19:30Шамс Азар Казвин - Персеполис Техеран2633415.833.811.49X21.111 - 3
19:30Невежис Кедайняй - Екранас Паневежис3831311.993.313.21X3.312 - 1
20:00Хартберг - Аустрия Виена3430362.703.602.40121.290 - 1
20:00ЗЕД ФК - Ел Дахлея Кайро4333241.503.695.6011.501 - 1
20:00Номе Калю - Номе Юнайтед85871.166.6212.0611.161 - 1
20:00Старт Кристиансанд - Согндал1450362.803.502.25X21.402 - 1
20:00Малмьо - Елфсборг644321.405.007.0011.402 - 1
20:00Дегерфорш - Варберг БоИС7118111.653.805.0011.651 - 1
21:00Видад Казабланка - Олимпик Сафи3930311.733.204.501X1.170 - 1
21:00ИР Танжер - Раджа Казабланка1646387.503.701.40X21.081 - 2
21:00МК Уджда - Ренесанс Земамра2829431.803.004.50X21.831 - 2
21:00РСБ Беркан - Шабаб Мохамедия5031191.254.0013.0011.252 - 0
21:00ФАР Рабат - ЖСС Суалем6714191.185.5015.0011.183 - 1
21:00Юсуфиа Берешид - ФУС Рабат2426502.633.202.4022.400 - 5
21:00НАК Бреда - Екселсиор3629352.253.602.55121.256 - 2
21:30Веен Висбаден - Ян Регенсбург4032281.833.604.2011.831 - 2
22:00Авелино - Виченца3732312.143.083.141X1.310 - 0
22:00Карарезе - Беневенто3733302.103.023.281X1.291 - 0
*** Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на футболните прогнози - 26.05.2024 10:15. Възможни са промени към настоящия момент!