Ч/ТСреща1X21X2П/КРП
00:00Чапекоензе SC - Куяба MT3632321.703.006.00X3.001 - 0
00:15Ривър Плейт - Атлетико PR4635191.255.2513.0011.251 - 0
00:15Сантос SP - ЛДУ Кито4032281.803.754.3311.800 - 1
00:15Унион Санта Фе - Баия BA4133261.663.605.2511.660 - 0
00:15Конфианка SE - Фигуерензе SC4832201.653.404.7511.651 - 1
00:15КР Бразил AL - Сентро Спортиво Алагоано AL3627372.703.202.40121.330 - 0
00:15Наутико PE - Гуарани SP2044362.703.202.37X21.402 - 0
01:30Ориенте Петролеро - Роял Пари Санта Крус2615592.373.752.6222.622 - 2
02:00Яракуянос Сан Фелипе - Карабобо Валенсия4641131.603.765.601X1.131 - 1
02:30Фламенго RJ - Расинг Клуб4433231.454.506.5011.451 - 1
02:30Депортиво Кали - Велес Сарсфийлд3833292.003.103.801X1.251 - 5
02:30Парана Клуб PR - Витория Салвадор BA2548272.452.872.80X21.501 - 4
02:30Понте Прета SP - Сампайо Кореа MA3330372.153.203.00121.331 - 1
02:40Депортиво Перейра - Рионегро3434322.502.753.00X2.752 - 2
04:30Сиатъл Саундърс - Далас4232261.663.755.0011.661 - 0
05:15Маратон Сан Педро - Депортиво Саприса3232362.823.302.34X3.300 - 2
09:00Пекин Гуоан - Ухан Зал2632426.655.101.4121.410 - 3
12:00Албирекс Ниигата - Точиги СК3731322.053.103.50121.332 - 2
12:00Киото Санга - В-Варен Нагазаки3328392.003.303.80X21.722 - 1
12:00Мито Холихок - Джубило Ивата2839333.003.202.25X21.362 - 1
12:00Монтедио Ямагата - Мачида Зелвия5124251.803.404.2011.803 - 2
12:00Омия Ардижа - Ехиме ФК4032281.753.604.201X1.223 - 3
12:00Ренофа Ямагучи - Вентфорет Кофу2233454.203.401.80X21.220 - 2
12:00Рюкю - Звейген Канадзава3527382.503.252.62121.330 - 2
12:00Теспакусатсу Гунма - Мацумото Ямага3223453.503.102.05X21.251 - 0
12:00Токио Верди - Джеф Юнайтед Чиба4027332.103.253.251X1.331 - 1
12:00Токушима Вортис - Гираванц Китакюшу4227311.703.504.751X1.184 - 1
12:30Арарат-Армения Ереван - Арарат Ереван3826361.793.624.10121.270 - 0
12:30Алтай Измир - Гиресунспор3830321.753.504.201X1.201 - 1
12:30Фагиано Окаяма - Ависпа Фукуока2625493.603.002.2022.201 - 1
13:00Ресовия Жешов - Радомяк Радом1334533.303.501.9021.90- -
13:00Сандеця Нови Сонч - ГКС Ястшембе-Здруй2922492.253.252.8022.80- -
13:00Порт Банкок - Муангтонг Юнайтед655301.464.503.3611.462 - 0
13:00Верес Ровно - ФК Мариупол3232362.903.402.20X3.401 - 0
13:00ВПК-Агро Шевченковка - Днипро-12333446.004.331.4421.440 - 5
13:30Интер Стар - Бурунди Спорт Динамик3833292.123.103.181X1.330 - 3
13:30Одра Ополе - Термалика Нечеча2827454.203.501.7521.75- -
13:30Дубница - Петржалка Братислава3023471.883.583.66X21.820 - 0
13:30Дукла Банска Бистрица - Комарно689231.295.058.9011.295 - 1
13:30Железарна Подбрезова - Партизан Бардейов697241.314.888.5011.311 - 1
13:30Жилина Б - Кошице2929422.883.762.12X3.762 - 1
13:30Скалица - ШТК 1914 Шаморин5715281.424.406.5011.423 - 1
13:30Славой Требишов - Слован Братислава Б791291.574.104.9011.575 - 1
13:30Татран Липтовски Микулаш - Пухов6510251.324.848.3011.321 - 2
13:45Албирекс Ниигата СИНГ - Танджонг Пагар Юнайтед781571.205.2511.0011.203 - 0
13:45Йънг Лайънс - Гейланг Интернешънъл324646.504.501.3621.361 - 2
13:45Лайън Сити Сейлърс - Тампайнс Роувърс3029412.803.602.20X21.401 - 1
13:45Хоуганг Юнайтед - Балестиер Халса4910412.103.602.9012.101 - 2
14:00Крупа - Борац Баня Лука19156611.004.751.2521.251 - 3
14:00Олимпик Сараево - Младост Добой Какан408521.953.203.7523.750 - 2
14:00Гуанджоу РФ - Шандун Лунен2632424.924.341.6121.612 - 2
14:00Академия Пандев - Ренова Джепчище3726372.333.093.03121.320 - 1
14:00Борец Велес - Струга Трим-Лум3240282.193.163.201X1.272 - 1
14:00Работнички Скопие - Пелистер Битоля2850221.713.604.501X1.171 - 0
14:00Силекс Кратово - Вардар Скопие3432342.303.083.06121.311 - 0
14:00Шкендия 79 Тетово - Македония Гьорче Петров3139301.793.444.241X1.185 - 0
14:00Шкупи Скопие - Беласица Струмица6916151.285.358.5011.283 - 1
14:00Горица - Домжале3621433.103.302.05X21.330 - 2
14:00Агробизнес Волочиск - Ворскла Полтава2632425.004.201.5321.531 - 0
14:00Йезеро Плав - Петровац4335222.243.023.261X1.322 - 0
14:00Дукла Прага - Храдец Кралове2337402.303.102.80X21.531 - 1
14:30Бланско - Усти над Лабем309612.253.102.8722.870 - 1
14:30Варнсдорф - Славой Вишеград692831.404.336.0011.401 - 0
14:30Височина Ихлава - МАС Таборско4021391.723.404.20121.282 - 1
14:30Влашим - Виктория Жижков4013473.303.252.00X21.303 - 0
14:30Лишен Бърно - Простейов3924371.803.403.75121.282 - 2
14:30Тринец - Хрудим3321461.803.403.75X21.832 - 2
14:40Мес Рафсанджан - Трактор Сази Табриз2835373.862.942.09X21.250 - 1
15:00Бумамуру - Атлетико Олимпик3821412.003.253.30121.282 - 1
15:00Славия - Ботев Пловдив4020402.303.202.90121.360 - 0
15:00Грийн Бъфалос - Лусака Динамос1080102.752.602.75X2.600 - 0
15:00Кабуе Уориърс - Билдкон2340372.222.753.38X21.573 - 3
15:00Ред Ероус - Нквази2365122.322.753.191X1.331 - 2
15:00Хайтан - Бурган3426402.403.602.40X21.500 - 0
15:00Искра Даниловград - Будучност Подгорица2528474.923.641.6521.650 - 2
15:30Пюник Ереван - Лори Ванадзор1545402.443.072.92X21.431 - 1
15:30Антофагаста - Палестино Сантяго4826262.203.302.8012.201 - 1
16:00Жрински Мостар - Железничар Сараево3820422.103.203.25121.331 - 2
16:00Хайдарабад - Джамшедпур3732311.953.403.301X1.301 - 1
16:00Перджолетезе - Ювентус Б2821512.623.002.5022.501 - 3
16:00Понтедера - Лукезе682661.723.404.2011.720 - 1
16:00Арецо - Самбенедетезе1441452.623.002.50X21.402 - 3
16:00Казертана - Вибонезе2434422.203.103.00X21.570 - 2
16:00Катания - Бишелие 19133742211.663.404.501X1.143 - 0
16:00Палермо - Витербезе5034161.663.604.2011.663 - 3
16:00Потенца - Авелино2341362.753.002.40X21.360 - 1
16:00Мура - Браво Любляна5520251.554.004.7511.550 - 0
16:00Зета Голубовци - Титоград Подгорица5220281.683.504.8811.681 - 0
16:30Александрия - ФК Минай4132271.663.704.5011.663 - 0
16:45Дечич Тузи - ФК Подгорица3743202.343.023.071X1.180 - 3
17:00Заглембие Сосновец - Пуща Неполомице3832302.003.403.601X1.282 - 0
17:00Серед - ДАК Дунайска Стреда2226525.754.001.5021.501 - 0
17:15Лариса - Арис Солун1732513.302.802.4522.450 - 3
17:30Левски София - Локомотив Пловдив2314633.753.501.9521.951 - 0
17:30Ал Араби Кувейт - Казма Кувейт3625392.503.402.40121.280 - 1
17:30Ал Тадамон - Ал Шабаб Кувейт2136433.003.602.0022.001 - 2
18:00Шарлероа - Ваасланд-Беверен6319181.305.508.5011.300 - 2
18:00ФК Сараево - Радник Биелина5632121.206.009.0011.202 - 1
18:00ГКС Белхатов - Хробри Глогов4421352.373.102.801X1.361 - 2
18:00ХНК Горица - Славен3540252.003.303.801X1.250 - 1
18:15Копер - Алуминий Кидричево5426201.573.605.0011.571 - 0
18:40Стал Мелец - Пяст Гливице3132373.253.302.00X21.301 - 1
19:00Антигуа ГФК - Санта Лусия Коцумалгуапа3936251.803.444.2011.803 - 2
19:00Апоел Рамат Ган - Апоел Ришон Лецион3738251.833.303.8011.831 - 0
19:00Лас Росас - Лагостера3433332.563.062.70X3.060 - 0
19:00Монца - Виченца Виртус4235231.573.606.5011.571 - 1
19:00Викинг Ставангер - Бран Берген4124352.203.403.101X1.362 - 0
19:00Од БК - Стрьомгодсет5124251.703.804.5011.70- -
19:00Олесунд - Сандефьорд2515603.503.801.9521.950 - 1
19:00Сарпсборг 08 - Кристиансунд2828442.153.403.30X3.401 - 1
19:00Старт Кристиансанд - Бодо Глимт2022584.753.801.7021.701 - 1
19:00Хаугесунд - Мьондален5616281.803.754.0011.801 - 1
19:00Лилестрьом - КФУМ Осло4529261.554.005.5011.552 - 0
19:00Висла Плоцк - Погон Шчечин3317503.753.002.0522.050 - 0
19:15Лозана Спорт - Вадуц4336211.604.005.2511.603 - 0
19:15Люцерн - Сион2260181.903.503.901X1.252 - 0
19:15Сервет - Цюрих2136432.053.503.40X21.722 - 1
19:30ФКИ Левадия Талин - Флора Талин3614502.623.602.2022.200 - 2
19:55Истанбул Башакшехир - РБ Лайпциг2333447.005.001.4021.403 - 4
19:55ФК Краснодар - Рен3432342.603.402.70X3.401 - 0
20:00Уимбълдън - Питърбъро2822503.603.602.0022.002 - 1
20:00Халешер - Унтерхахинг5219292.403.302.8712.402 - 0
20:00Ханза Рощок - Тюркгюджю Мюнхен3146232.153.503.201X1.362 - 0
20:00Картахена - Еспаньол2423534.003.202.0022.001 - 3
20:00Леганес - Райо Валекано4715382.502.873.2012.501 - 0
20:00УД Логронес - Понферадина4216422.502.903.10121.401 - 2
20:00Лейоа - Расинг Сантандер1846364.863.621.67X21.131 - 0
20:00Биркиркара - Таршин Рейнбоус2731421.454.524.96X22.503 - 0
20:00Винтертур - Киасо5532131.404.006.5011.402 - 0
21:00Мидълзбро - Суонзи2937342.603.102.90X21.502 - 1
21:00Бристол Роувърс - Джилингам3520452.353.403.00X21.570 - 2
21:00Хъл Сити - Донкастър5313341.953.504.0011.952 - 1
21:00Карлайл - Салфорд Сити5310372.403.303.0012.402 - 1
21:00Уолсол - Стивънидж3743201.903.404.3311.901 - 1
21:00Дагенъм и Редбридж - Нотс Каунти2825473.753.401.90X21.250 - 0
21:00Стабек - Волеренга Осло2929423.403.502.1022.101 - 1
21:45Блекбърн - Милуол3737262.003.503.801X1.252 - 1
21:45Лутън Таун - Норич2630443.253.602.1522.153 - 1
21:45Нотингам Форест - Уотфорд1639453.203.302.30X21.360 - 0
21:45Уикъмб - Сток Сити1935464.003.601.9021.900 - 1
21:45Шефилд Уензди - Рединг1438482.503.252.90X21.501 - 1
21:45Чарлтън - Милтън Кийнс Донс5325222.203.303.4012.200 - 1
21:45Шросбъри Таун - Акрингтън Стенли1626582.703.502.5522.552 - 2
21:45Кембридж Юнайтед - Мансфийлд Таун3551142.053.503.601X1.280 - 1
21:45Халифакс Таун - Барнет3632322.203.402.90X3.405 - 2
21:45Кевн Друидс - Дъ Ню Сейнтс8256712.008.001.1221.120 - 4
22:00Борусия Дортмунд - Лацио4232261.604.335.0011.601 - 1
22:00Клуб Брюж - Зенит Санкт Петербург3831312.103.603.30X3.603 - 0
22:00Манчестър Юнайтед - Пари Сен Жермен3331362.803.602.37121.281 - 3
22:00Севиля - Челси3332352.803.402.45121.300 - 4
22:00Ференцварош - Барселона2433436.004.501.5021.500 - 3
22:00Ювентус - Динамо Киев4637171.255.7512.0011.253 - 0
22:00Кастейон - Сарагоса509412.602.903.0012.601 - 0
22:30Луго - Лас Палмас3934272.802.872.801X1.401 - 1
23:00Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Ла Гуайра2236423.623.422.0122.011 - 1
*** Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на футболните прогнози - 01.12.2020 10:47. Възможни са промени към настоящия момент!