Ч/ТСреща1X21X2П/КРП
01:00Ботафого RJ - Флуминензе RJ3332352.753.102.30120.001 - 1
01:30Либертад Асунсион - Гуарани Асунсион4327301.903.503.5011.901 - 3
03:00Брагантино SP - Ботафого SP4434221.404.207.5011.401 - 1
03:00Тигрес УАНЛ Монтерей - Пачука4031291.803.504.0011.801 - 1
03:00Сан Хосе Еърткуейкс - Минесота Юнайтед3731322.153.753.00121.251 - 4
05:00Америка Мексико - Тихуана4131281.663.504.3311.664 - 0
05:00Реал Естели - Депортиво Окотал4535201.294.408.5011.292 - 1
05:00Уолтър Ферети - Реал Мадрис4133261.653.404.6011.653 - 1
05:30Ню Йорк Сити - Портланд Тимбърс3831312.053.603.40X3.601 - 3
08:00Консадол Сапоро - Висел Кобе3630342.303.602.80121.282 - 3
11:00Мин Чуан Юнивърсити - Тайпе Сити Татунг2233459.105.951.2421.240 - 1
11:00Тайпауър - Тайван Юнивърсити4632221.206.6510.5011.202 - 0
11:00Тайпе Ред Лайънс - Тайчун Футуро21334610.006.401.2121.211 - 3
11:00Хан Юен - Тайван Стийл3830322.093.603.05121.230 - 1
12:00В-Варен Нагазаки - Токио Верди5919221.953.254.0011.950 - 0
12:00Вентфорет Кофу - Ренофа Ямагучи4131281.703.754.5011.701 - 1
12:00Мацумото Ямага - Гираванц Китакюшу2820522.103.203.6023.601 - 2
12:00Точиги СК - Албирекс Ниигата2347303.203.002.20X21.330 - 0
12:30Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Юнайтед3527382.053.503.60121.281 - 0
12:30Киото Санга - Мачида Зелвия4122371.903.204.33121.361 - 0
13:00Шанхай ШИПГ - Хъбей Чайна Форчън4635191.187.0013.0011.184 - 0
13:00Кануън - Сангжу Сангму2931402.303.203.10X21.572 - 2
13:00Пусан АйПарк - Улсан Хюндай1739445.003.751.6621.661 - 2
13:00Сувон Самсунг Блюуингс - Тегу2031493.403.302.1522.150 - 1
13:00Кьонсан - Анянг3045252.103.303.201X1.361 - 0
13:00Сеул Е-Ланд - Пучхон 19953725382.503.202.62121.363 - 0
13:00Джеф Юнайтед Чиба - Теспакусатсу Гунма85691.653.405.0011.651 - 2
13:00Ехиме ФК - Джубило Ивата3132373.103.202.10X21.331 - 2
13:00Мито Холихок - Звейген Канадзава3923382.503.002.80121.363 - 2
13:00Омия Ардижа - Ависпа Фукуока4034261.803.404.7511.80- -
13:00Токушима Вортис - Монтедио Ямагата4046141.953.103.801X1.221 - 0
14:00Братвог - Сеня686261.444.505.0011.443 - 1
14:00Айерсун - Нардо5040101.255.507.5011.251 - 2
14:00Политехника Яш - Киндия Търговище3932291.953.303.5011.951 - 0
15:00Чунцин Лифан - Тиендзин Теда2832404.003.601.8521.852 - 2
15:00СЯК Академия - Гнистан Хелзинки4917342.623.402.3012.622 - 2
15:00ФК Еспоо - Клуби-04 Хелзинки256695.754.501.3621.361 - 3
15:30Го Ахед Игълс - Телстар3929321.904.003.0011.900 - 0
15:30Калмар - АИК Стокхолм4422343.003.252.371X1.530 - 0
15:30Хелзинборг - Хамарби2634403.753.601.95X21.251 - 1
15:30Норбю - Йонкьопинг Содра3232362.903.502.30X3.501 - 2
16:00Торпедо-БелАЗ Жодино - БАТЕ Борисов3920415.003.801.57121.223 - 2
16:00Грийн Бъфалос - Кабуе ЮСА6520151.593.306.2011.59- -
16:00Муфулира Уондърърс - Нквази2241374.263.001.82X21.170 - 1
16:00Накамбала Леопардс - Занако1832504.142.851.9921.99- -
16:00Киисто Вааса - ГБК Кокола107835.004.501.4421.441 - 0
16:30Сабуртало Тбилиси - Дила Гори2932391.593.804.86X22.101 - 1
16:30Ал-Хор - Ал-Уакра3821412.753.402.20121.281 - 1
16:30Шинник Ярославл - Торпедо Москва3032383.303.252.00X21.301 - 0
17:00Харогейт Таун - Нотс Каунти3532332.373.302.90121.333 - 1
17:00Калдензе MG - Томбензе MG3332352.623.202.37121.330 - 1
17:00Шамрок Роувърс II - Дрогеда Юнайтед14414513.004.501.3021.302 - 2
17:00Судува Мариямполе - ФК Паневежис4733201.129.0011.0011.121 - 0
17:00Викингур Гота - ЕБ Стреймур6515201.315.257.5011.316 - 0
17:00Скала ИФ - Клаксвик5148116.0013.001.0521.050 - 6
17:00ХБ Торсхавн - Рунавик4220381.564.504.50121.162 - 0
17:00Кифен 08 - Хонка Академия3433333.003.402.05X3.401 - 1
17:00Илвес Тампере 2 - ТПВ Тампере5821211.724.003.6011.723 - 0
17:00Грасхопърс - Винтертур4128311.404.336.0011.400 - 6
17:00Киасо - Лозана-Уши2427492.623.602.2022.203 - 1
17:00Кринс - Вадуц2831414.503.751.61X21.142 - 1
17:00Лозана Спорт - Вил5418281.167.009.0011.165 - 3
17:00Шафхаузен - Аарау3037332.623.602.20X21.402 - 4
18:00Минск - Рух Брест2437392.753.002.50X21.360 - 1
18:00Динамо-Авто Тираспол - Зимбру Кишинев5921201.274.787.8011.271 - 1
18:00Криля Советов - Балтика Калининград3833291.953.203.501X1.250 - 0
18:30Крупа - ФК Сараево2135447.503.751.4021.400 - 2
18:30МП Микели - МуСа Пори3530352.553.402.45121.301 - 2
18:30Култсу - МиПК Микели284682.503.602.2522.251 - 3
18:30Гранкула ИФК - Атлантис Хелзинки2619553.254.201.8321.835 - 1
18:30ОЛС Оулу - Еркулес Оулу2042384.003.801.65X21.201 - 3
18:30Варберг БоИС - Йостерсунд5132171.833.304.5011.831 - 1
18:30ИФК Гьотеборг - Малмьо2045354.503.601.75X21.180 - 3
18:30Акрополис - ГАИС Гьотеборг4032281.803.604.3311.802 - 2
18:30Селтик - Хамилтън4837151.1010.0019.0011.105 - 1
18:45Ал-Гарафа Доха - Ал-Духаил Доха3613514.404.001.5721.570 - 2
19:00Анортозис - Апоел Никозия3631332.203.252.80121.301 - 1
19:00ФКИ Левадия Талин - Тулевик Вилянди4815371.305.158.6011.305 - 1
19:00Корк Сити - Бохемианс341655.253.401.7221.720 - 1
19:00СПАЛ - Фиорентина2026546.005.001.4421.441 - 3
19:00Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис4231271.554.004.5011.553 - 1
19:00Бодо Глимт - Стрьомгодсет6614201.206.5010.0011.203 - 2
19:00Викинг Ставангер - Кристиансунд2441352.403.502.60X21.531 - 2
19:00Сарпсборг 08 - Олесунд5328191.723.604.3311.724 - 0
19:00Старт Кристиансанд - Мьондален2245332.253.252.80X21.533 - 0
19:00Хаугесунд - Стабек3031392.053.203.40X21.723 - 1
19:00Метлауи - Стад Тунизиен Тунис2512632.983.082.4022.402 - 1
19:00УС Татауин - Сфаксиен Сфакс2511643.683.222.0222.021 - 1
19:00Чеба - Хамам-Лиф5121282.263.183.1212.263 - 0
19:00АБ Аргир - ТБ Творойри3528372.543.702.37121.220 - 0
20:00Городея - Енергетик-БГУ Минск3418483.403.202.05X21.301 - 1
20:00Оуд Хеверле Льовен - Беершот3631332.253.503.00121.281 - 4
20:00Апоел Афула - Апоел Марморек3932291.943.343.7811.942 - 0
20:00Депортиво Толука - Атлетико Сан Луис3431352.603.202.45121.333 - 2
20:00Монастир - Клуб Африкан Тунис4521342.473.082.871X1.350 - 0
20:00Б36 Торсхавн - Фуглафьордур5423231.325.307.2011.322 - 0
20:30Лудогорец Разград - Локомотив Пловдив4334231.444.006.0011.440 - 1
21:00Широки Брег - Тузла Сити4033271.803.254.0011.801 - 0
21:30Ремо PA - Агуя де Мараба PA4334231.454.006.0011.454 - 2
21:30Од БК - Розенборг4320372.703.302.401X1.532 - 1
21:30Волунтари - Динамо Букурещ3833292.053.253.401X1.301 - 2
21:45Болоня - Торино4425312.004.003.201X1.361 - 1
21:45Дженоа - Верона2927441.614.504.75X22.203 - 0
21:45Лече - Парма2526491.574.755.0025.003 - 4
21:45Сасуоло - Удинезе4920311.854.203.6011.850 - 1
22:00Коринтианс SP - Мирасол SP4435211.404.207.0011.401 - 0
22:00Баия BA - Жакуйпензе BA4133261.613.604.5011.612 - 2
22:00Атлетико MG - Америка MG4132271.663.604.2011.662 - 1
22:00Салгейро PE - Санта Круз PE3132373.253.252.00X21.301 - 1
22:00Атлетико PR - Коритиба PR4134251.613.504.7511.611 - 0
22:00Жувентус SC - Бруске SC2434425.503.401.5721.572 - 3
22:00Раджа Казабланка - Юсуфиа Берешид4918331.663.404.5011.662 - 0
23:00Серо Портеньо - Спортиво Сан Лоренцо6025151.364.336.5011.364 - 1
*** Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на футболните прогнози - 02.08.2020 01:00. Възможни са промени към настоящия момент!