Ч/ТСреща1X21X2П/КРП
21:45Олимпик Марсилия - Атлетико Мадрид2534415.253.601.8021.800 - 3
01:15Делфин Манта - Атлетико Насионал3133363.393.002.29X21.331 - 0
01:15Дефенсор Спортинг - Серо Портеньо3633312.393.003.201X1.360 - 1
03:30Коло-Коло Сантяго - Боливар Ла Пас4435211.394.338.5011.392 - 0
03:30Монагас Матурин - Гремио RS2334436.004.001.5521.551 - 2
14:00Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай3933282.003.204.2012.003 - 0
15:00Шанхай ШИПГ - Кашима Антлърс4030301.854.003.6011.852 - 1
19:30Цвикау - Щутгарт3028424.005.001.5021.501 - 4
21:45Родъръм Юнайтед - Скънторп3733302.253.393.501X1.302 - 0
01:15КР Бразил AL - Авай SC418512.253.103.1023.100 - 4
03:30Крисиума SC - Жувентуд RS3733302.003.103.501X1.280 - 0
19:00Черно море - Локомотив Пловдив3731322.043.393.00121.302 - 1
17:00Анагениси Кардица - Ерготелис4121382.043.293.10121.332 - 1
17:00Аполон Понту - Аполон Лариса3925361.304.508.00121.181 - 0
17:00Егиниакос - Калитеа4427291.334.507.001X1.102 - 0
17:00Пансерайкос - Панахайки2520552.703.502.2022.201 - 1
17:00Спарти - Арис Солун2525502.143.292.8722.870 - 3
17:00Трикала - Ханя Кисамикос3131381.803.393.75121.302 - 1
19:30Брабранд - Роскилде2932392.793.502.37X21.442 - 1
19:30Вейле - Фредериция4033271.534.006.001X1.141 - 0
19:30Вендсисел - Нюкьобинг4726271.574.005.5011.571 - 1
19:30Кьоге - Виборг3629353.003.202.37121.361 - 1
19:30Скиве - Есберг1426608.004.751.3621.360 - 1
19:30Фремад Амагер - Тистед3724391.903.504.00121.300 - 0
19:00Флора Талин - Куресааре6222161.0126.0034.0011.012 - 1
19:15Макаби Нетаня - Бней Йехуда3933281.903.203.6011.900 - 5
18:30АЕК Ларнака - Аполон Лимасол2933383.393.291.95X21.302 - 1
05:05Ередиано - Депортиво Саприса3733302.103.203.601X1.291 - 1
17:00Спартакс Юрмала - Йелгава3934271.833.204.0011.831 - 0
19:00Валмиера - Вентспилс17364714.006.501.1221.121 - 3
19:00Рига ФК - ФК Лиепая3733302.143.003.201X1.362 - 2
20:00Метта ЛУ Рига - РФШ Рига20344610.005.501.1921.190 - 1
18:00Лиетава Йонава - ФК Тракай2434425.503.601.5321.530 - 0
18:00ФК Паланга - Стумбрас Каунас3233352.872.872.39X21.390 - 2
17:15Вардар Скопие - Академия Пандев4425311.663.604.201X1.223 - 2
17:15Пелистер Битоля - Шкупи Скопие2439372.003.393.10X21.720 - 2
17:15Ренова Джепчище - Шкендия 79 Тетово2521543.603.501.8021.800 - 3
17:15Силекс Кратово - Работнички Скопие3528372.103.203.10121.360 - 0
17:15ФК Скопие - Победа Прилеп3239292.003.003.501X1.281 - 0
19:00Бодо Глимт - Тромсьо3827351.953.503.79121.300 - 1
19:00Бран Берген - Хаугесунд5114351.573.795.7511.571 - 1
19:00Волеренга Осло - Стабек4642121.753.754.501X1.191 - 0
19:00Кристиансунд - Ранхайм2828442.043.503.50121.301 - 3
19:00Молде - Стрьомгодсет5618261.853.753.7911.852 - 0
19:00Од БК - Сандефьорд7414121.394.338.0011.395 - 0
19:00Розенборг - Лилестрьом5025251.444.207.5011.443 - 0
19:00Сарпсборг 08 - Старт Кристиансанд603281.504.006.5011.504 - 0
17:30Тромсдален - Левангер4139202.043.503.3912.041 - 2
19:00Викинг Ставангер - Санднес4133261.613.755.5011.615 - 2
19:00Йерв Гримстад - Нутоден2347301.534.006.00X22.601 - 0
19:00Конгсвингер - ХамКам3135342.253.293.20X21.662 - 1
19:00Мьондален - Уленсакер Киса1471151.803.604.33X22.040 - 2
19:00Олесунд - Стрьомен7215131.444.506.5011.442 - 2
19:00Согндал - Осане4433231.444.337.0011.441 - 4
19:00Флурьо - Нест-Сотра2629452.543.502.60X21.550 - 2
19:00Хьонефос - Фредрикстад1221674.333.791.6121.611 - 1
18:30Ботошани - Конкордия Кяжна3834281.903.104.501X1.190 - 1
14:45Йънг Лайънс - Албирекс Ниигата СИНГ17364714.006.001.1421.141 - 3
21:30Данубио Монтевидео - Монтевидео Уондърърс3832302.003.253.291X1.330 - 2
18:30Хака - АС Оулу3531342.503.292.75121.342 - 0
18:30Гарбал Радановичи - Искра Даниловград3829332.093.003.30121.340 - 2
18:30Дечич Тузи - Ком Подгорица2143365.073.591.57X21.141 - 3
18:30Младост Подгорица - Зета Голубовци3340272.003.203.291X1.332 - 3
18:30Петровац - Будучност Подгорица2241373.362.862.14X21.282 - 1
18:30Рудар Плевля - Сутиеска Никшич2923482.253.292.75X21.572 - 1
18:00Баник Соколов - Фридек-Мистек4820322.103.293.0012.102 - 0
18:00Витковице - Храдец Кралове2333442.393.602.39X21.531 - 1
18:00Зноймо - Варнсдорф3634302.103.293.001X1.360 - 2
18:00МАС Таборско - Виктория Жижков3622421.533.755.00X22.372 - 0
18:00Опава - Прибрам3824382.003.253.29121.331 - 1
18:00Пардубице - Чешке Будьовице4322352.103.293.001X1.364 - 3
18:00Тринец - Графин Влашим3935261.753.394.0011.750 - 1
19:00Усти над Лабем - Олимпия Прага3726371.394.336.00121.192 - 0
20:00Хамарби - Малмьо6613212.143.503.2012.143 - 2
13:00Вентфорет Кофу - Джубило Ивата3532332.503.202.87121.360 - 1
13:00Висел Кобе - Саган Тошу3732312.103.253.601X1.291 - 1
13:00Гамба Осака - Нагоя Грампус4132271.643.795.0011.641 - 4
13:00Йокохама Ф-Маринос - Албирекс Ниигата4133261.663.795.0011.662 - 1
13:00Консадол Сапоро - Шимизу Ес-Пулс3432342.603.202.70X3.200 - 3
13:00Токио - Вегалта Сендай3632322.203.203.39121.360 - 1
13:00Урава Ред Даймъндс - Санфрече Хирошима3732312.103.393.391X1.331 - 0
13:00Шонан Белмар - В-Варен Нагазаки3732312.043.293.601X1.292 - 0
*** Коефициентите са осреднени стойности от няколко букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на футболните прогнози - 14.05.2018 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!